baner
logo

Przychodnia Rodzinna!

Dlaczego rodzinna... Powody są co najmniej trzy:
Po pierwsze,
- firma jest własnością kolejnych pokoleń jednej rodziny, co przyczynia się do dbałości w interesach, zabiegania o satysfakcję klientów i pacjentów, a przede wszystkim do zapewnienia dobrych relacji na najwyższym poziomie ze stałymi partnerami.
Po drugie,
- stworzenie rodzinnej atmosfery w pracy z pracownikami stałymi, ale i zatrudnionymi na zlecenie jest sprawą priorytetową dla zapewnienia odpowiednich relacji pracodawca-pracownik, co pozwala na prowadzenie biznesu na zasadach wzajemnego zaufania i zrozumienia.
Po trzecie,
- staramy się traktować pacjentów jak członków rodziny, co pozwala na skuteczniejszą diagnozę chorób oraz lepszy dobór leczenia.
Po czwarte ...

Historia

Historia Grupy BTT jako firmy rodzinnej sięga 1974 roku, kiedy to Józef Iwaszkiewicz zarejestrował pierwszą swoją działalność gospodarczą. W roku 1986 działalność tę przejął syn Jarosław, a w 2001 roku żona Jarosława Małgorzata. Początkowo była to tylko wyjazdowa pomoc medyczna. Przychodnia Rodzinna w swojej obecnej postaci powstała w 2005 roku. Swoją działalność rozpoczęła od medycyny rodzinnej. Od tej pory rozwija się i powiększa zakres działalności z roku na rok. Obecnie oprócz lekarzy rodzinnych i pediatry zatrudnia takich specjalistów jak okulista, stomatolog, laryngolog, logopeda, ortopeda, psychiatra, neurolog i wiele innych. Z powodzeniem funkcjonuje również rehabilitacja i medycyna pracy.

Obok przychodni znajduje się OPTYK oraz APTEKA.